MFR1WSFRE52-280K
Mfr.Part #
MFR1WSFRE52-280K
Description
RES 280K OHM 1% 1W AXIAL
Resistance :
280kOhm
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Power (Watts) :
1W
Tolerance :
±1%
Datasheets
MFR1WSFRE52-280K
YAGEO MFR1WSFRE52-280K
280kOhm, 1W, Metal Film,