MFR1WSFBE52-3R4
Mfr.Part #
MFR1WSFBE52-3R4
Description
RES 3.4 OHM 1% 1W AXIAL
Resistance :
3.4Ohm
Power (Watts) :
1W
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Packaging :
Bulk
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±1%
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Datasheets
MFR1WSFBE52-3R4
YAGEO MFR1WSFBE52-3R4
3.4Ohm, 1W, Metal Film,