MFR100FRF73-3K24
Mfr.Part #
MFR100FRF73-3K24
Description
RES 3.24K OHM 1% 1W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±1%
Resistance :
3.24kOhm
Power (Watts) :
1W
Size / Dimension :
0.177Diax0.453L 4.50mmx11.50mm
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Datasheets
MFR100FRF73-3K24
YAGEO MFR100FRF73-3K24
3.24kOhm, 1W, Metal Film,