MFR100FRF73-1M
Mfr.Part #
MFR100FRF73-1M
Description
RES 1M OHM 1% 1W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±1%
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Resistance :
1MOhm
Power (Watts) :
1W
Size / Dimension :
0.177Diax0.453L 4.50mmx11.50mm
Datasheets
MFR100FRF73-1M
YAGEO MFR100FRF73-1M
1MOhm, 1W, Metal Film,