MFR100FRF52-412R
Mfr.Part #
MFR100FRF52-412R
Description
RES 412 OHM 1% 1W AXIAL
Power (Watts) :
1W
Tolerance :
±1%
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Size / Dimension :
0.177Diax0.453L 4.50mmx11.50mm
Resistance :
412Ohm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Datasheets
MFR100FRF52-412R
YAGEO MFR100FRF52-412R
412Ohm, 1W, Metal Film,