MFR100FRE52-30K1
Mfr.Part #
MFR100FRE52-30K1
Description
RES 30.1K OHM 1% 1W AXIAL
Size / Dimension :
0.177Diax0.453L 4.50mmx11.50mm
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±1%
Power (Watts) :
1W
Resistance :
30.1kOhm
Datasheets
MFR100FRE52-30K1
YAGEO MFR100FRE52-30K1
30.1kOhm, 1W, Metal Film,