MFR-50FRF52-348K
Mfr.Part #
MFR-50FRF52-348K
Description
RES 348K OHM 1% 1/2W AXIAL
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Resistance :
348kOhm
Factory Lead Time :
16 Weeks
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Tolerance :
±1%
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Published :
Datasheets
MFR-50FRF52-348K
YAGEO MFR-50FRF52-348K
348kOhm, 0.5W 1/2W, Metal Film,