MFR-50FRF52-22K1
Mfr.Part #
MFR-50FRF52-22K1
Description
RES 22.1K OHM 1% 1/2W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Factory Lead Time :
16 Weeks
Resistance :
22.1kOhm
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±1%
Published :
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Datasheets
MFR-50FRF52-22K1
YAGEO MFR-50FRF52-22K1
22.1kOhm, 0.5W 1/2W, Metal Film,