MFR-25FRFPN470K
Mfr.Part #
MFR-25FRFPN470K
Description
RES 470K OHM 1% 1/4W PANASERT
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Tolerance :
±1%
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Size / Dimension :
0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
Resistance :
470kOhm
Datasheets
MFR-25FRFPN470K
YAGEO MFR-25FRFPN470K
470kOhm, 0.25W 1/4W, Metal Film,