MFR-25FRFPN3K57
Mfr.Part #
MFR-25FRFPN3K57
Description
RES 3.57K OHM 1% 1/4W PANASERT
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Size / Dimension :
0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
Resistance :
3.57kOhm
Tolerance :
±1%
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Datasheets
MFR-25FRFPN3K57
YAGEO MFR-25FRFPN3K57
3.57kOhm, 0.25W 1/4W, Metal Film,