MFR-25FRFPN316K
Mfr.Part #
MFR-25FRFPN316K
Description
RES 316K OHM 1% 1/4W PANASERT
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Tolerance :
±1%
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
316kOhm
Size / Dimension :
0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Datasheets
MFR-25FRFPN316K
YAGEO MFR-25FRFPN316K
316kOhm, 0.25W 1/4W, Metal Film,