MFP25SBTE52-110K
Mfr.Part #
MFP25SBTE52-110K
Description
RES 110K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Size / Dimension :
0.075Diax0.134L 1.90mmx3.40mm
Tolerance :
±0.1%
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Packaging :
Tape and Box (TB)
Resistance :
110kOhm
Datasheets
MFP25SBTE52-110K
110kOhm, 0.25W 1/4W, Metal Film,