MFP25SBBE52-330K
Mfr.Part #
MFP25SBBE52-330K
Description
RES 330K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Resistance :
330kOhm
Packaging :
Bulk
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Tolerance :
±0.1%
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Size / Dimension :
0.075Diax0.134L 1.90mmx3.40mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Datasheets
MFP25SBBE52-330K
YAGEO MFP25SBBE52-330K
330kOhm, 0.25W 1/4W, Metal Film,