MFP200BBE73-806K
Mfr.Part #
MFP200BBE73-806K
Description
RES 806K OHM 0.1% 2W AXIAL
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Packaging :
Bulk
Tolerance :
±0.1%
Resistance :
806kOhm
Power (Watts) :
2W
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Datasheets
MFP200BBE73-806K
YAGEO MFP200BBE73-806K
806kOhm, 2W, Metal Film,