MEB2-64SL83-A159
Mfr.Part #
MEB2-64SL83-A159
Description
CONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.100
Number of Positions :
64
Base Product Number :
MEB2
Factory Lead Time :
15 Weeks
Pitch :
0.100 2.54mm
Datasheets
MEB2-64SL83-A159
Female -- 0.100 2.54mm Copper Alloy 2 Rows Bulk -- Gold 64 Positions Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled