MEB1-128SL96
Mfr.Part #
MEB1-128SL96
Description
CONN EDGE DUAL FML 128POS 0.020
Factory Lead Time :
15 Weeks
Pitch :
0.020 0.50mm
Base Product Number :
MEB1
Card Thickness :
0.093 2.36mm
Number of Positions :
128
Datasheets
MEB1-128SL96
Female -- 0.020 0.50mm Copper Alloy 2 Rows Bulk -- Gold 128 Positions Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled