MB502-A60AC-CA-BP
Mfr.Part #
MB502-A60AC-CA-BP
Description
LED LAMP T-4 1/2 BAYONET 60V A/C
Factory Lead Time :
8 Weeks
Number of Functions :
1
Forward Current-Max :
0.016A
Color :
Amber
Optoelectronic Device Type :
SINGLE COLOR LED DISPLAY CLUSTER
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Display Height :
15mm
Datasheets
MB502-A60AC-CA-BP
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING