MB502-A12-CW
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
MB502-A12-CW
Manufacturer
Visual Communications Company, LLC
Description
LED LAMP T-4 1/2 BAYONET 12V A/C
Manufacturer :
Product Category :
Factory Lead Time :
8 Weeks
Color :
Amber
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Optoelectronic Device Type :
SINGLE COLOR LED DISPLAY CLUSTER
Display Height :
15mm
Configuration :
COMMON ANODE, 4 UNITS
Forward Current-Max :
0.03A
Number of Functions :
1
Datasheets
MB502-A12-CW
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING