MB502-A15-SL3
Mfr.Part #
MB502-A15-SL3
Description
LED LAMP T-4 1/2 BAYONET 15V A/S
Factory Lead Time :
18 Weeks
Datasheets
MB502-A15-SL3
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING