M55342H06B464ERT0
Mfr.Part #
M55342H06B464ERT0
Description
M55342H 50PPM 0705 464K 1% R T0
Chip Resistor - Surface Mount
Military Standard :
MIL-PRF-55342
Thickness :
381μm
Resistance :
464kOhm
Packaging :
Tape and Reel
Depth :
1.27mm
Tolerance :
1%
Max Operating Temperature :
125°C
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Length :
2.03mm
Package / Case :
Min Operating Temperature :
-55°C
Composition :
Thin Film
Width :
1.27mm
Datasheets
M55342H06B464ERT0
Vishay M55342H06B464ERT0
Thin Film, 464kOhm, 1%,