LTO030FR0510JTE3
Mfr.Part #
LTO030FR0510JTE3
Max Operating Temperature :
155°C
Min Operating Temperature :
-55°C
Contact Plating :
Tin
Tolerance :
5%
Length :
10.4mm
Resistance :
51mOhm
Power Rating :
30W
Temperature Coefficient :
700 ppm/°C
Height :
16.2mm
Radiation Hardening :
No
Datasheets
LTO030FR0510JTE3
Vishay / Sfernice LTO030FR0510JTE3
Through Hole 51mOhm, Thick Film,