LTO030FR0200GTE3
Mfr.Part #
LTO030FR0200GTE3
Temperature Coefficient :
700 ppm/°C
Mount :
Through Hole
Published :
Max Operating Temperature :
155°C
Resistance :
20mOhm
Min Operating Temperature :
-55°C
Length :
10.4mm
Power Rating :
30W
Radiation Hardening :
No
Package / Case :
TO-220
Factory Lead Time :
111 Weeks
Tolerance :
2%
Height :
16.2mm
Datasheets
LTO030FR0200GTE3
Vishay / Sfernice LTO030FR0200GTE3
Through Hole 20mOhm, Thick Film,