LTO030F6R200JTE3
Mfr.Part #
LTO030F6R200JTE3
Height :
19.7mm
Power Rating :
30W
Tolerance :
5%
Temperature Coefficient :
150 ppm/°C
Resistance :
6.2Ohm
Max Operating Temperature :
155°C
Length :
10.4mm
Min Operating Temperature :
-55°C
Datasheets
LTO030F6R200JTE3
Vishay / Sfernice LTO030F6R200JTE3
Through Hole 6.2Ohm, Thick Film,