LTO030F33R00JTE3
Mfr.Part #
LTO030F33R00JTE3
Height :
19.7mm
Length :
10.4mm
Resistance :
33Ohm
Tolerance :
5%
Power Rating :
30W
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Radiation Hardening :
No
Min Operating Temperature :
-55°C
Temperature Coefficient :
150 ppm/°C
Max Operating Temperature :
155°C
Factory Lead Time :
111 Weeks
Published :
Datasheets
LTO030F33R00JTE3
Vishay / Sfernice LTO030F33R00JTE3
Through Hole 33Ohm, Thick Film,