LQS80A48-1V5REY
Mfr.Part #
LQS80A48-1V5REY
Description
DC DC CONVERTER 1.5V 200W
Voltage - Output 1 :
1.5V
Voltage - Input (Max) :
75V
Published :
Efficiency :
88.8%
Size / Dimension :
2.30Lx1.45W x 0.41 H 58.4mmx36.8mmx10.4mm
Voltage - Isolation :
2.25kV
Power (Watts) :
200W
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Input (Min) :
36V
Current - Output (Max) :
80A
Series :
LQS (200W)