LQH32DN220K23L
Mfr.Part #
LQH32DN220K23L
Package / Case
Nonstandard
Description
FIXED IND 22UH 250MA 923MOHM SMD
Factory Lead Time :
8 Weeks
DC Resistance (DCR) :
923mOhm Max
Number of Terminations :
2
Case Code (Imperial) :
Height Seated (Max) :
0.087 2.20mm
Operating Temperature :
-40°C~105°C
Lifecycle Status :
IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
Package / Case :
Nonstandard
Current Rating :
250mA
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Test Frequency :
1MHz
Terminal Shape :
WRAPAROUND
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Series :
LQH32
Case Code (Metric) :
Inductance :
22μH
ECCN Code :
EAR99
Shielding :
No
RECTANGULAR PACKAGE
Mount :
Surface Mount
Inductor Application :
RF INDUCTOR
Mounting Type :
Surface Mount
Inductance Frequency - Test :
1MHz
Tolerance :
±10%
Rated Current-Max :
0.25A
Frequency - Self Resonant :
19MHz
HTS Code :
Datasheets
LQH32DN220K23L
Murata Electronics LQH32DN220K23L
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD