LLQBA321818T471K
Mfr.Part #
LLQBA321818T471K
Package / Case
1207 (3218 Metric)
Description
FIXED IND 470UH 54MA 14 OHM SMD
Frequency - Self Resonant :
3.5MHz
Current Rating (Amps) :
54 mA
Inductance :
470 µH
Tolerance :
±10%
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Height - Seated (Max) :
0.079" (2.00mm)
DC Resistance (DCR) :
14Ohm
Inductance Frequency - Test :
796 kHz
Brand :
Package / Case :
1207 (3218 Metric)
Size / Dimension :
0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm)
Datasheets
LLQBA321818T471K
TAIYO YUDEN LLQBA321818T471K
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD