LD40W-30-C1300
Mfr.Part #
LD40W-30-C1300
Description
LED DRIVER AC/DC CC 10-30V 1.3A
Stock
25
In Stock :
25
Current - Output (Max) :
1.3A
Operating Temperature :
-30°C~60°C
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Dimming :
Analog, PWM
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Voltage - Output :
10V~30V
Type :
Constant Current
Size / Dimension :
3.78Lx2.80W x 1.26 H 96.0mmx71.1mmx32.0mm
Voltage - Isolation :
3.75kV
Voltage - Input (Min) :
90VAC