KNP1WSJT-52-39R
Mfr.Part #
KNP1WSJT-52-39R
Description
RES 39 OHM 5% 1W AXIAL
Size / Dimension :
0.138Diax0.354L 3.50mmx9.00mm
Factory Lead Time :
16 Weeks
Tolerance :
±5%
Operating Temperature :
-40°C~200°C
Power (Watts) :
1W
Resistance :
39Ohm
Temperature Coefficient :
±300ppm/°C
Packaging :
Tape and Box (TB)
Datasheets
KNP1WSJT-52-39R
YAGEO KNP1WSJT-52-39R
39Ohm, 1W, Wirewound,