KNP1WSJB-52-220R
Mfr.Part #
KNP1WSJB-52-220R
Description
RES 220 OHM 5% 1W AXIAL
Resistance :
220Ohm
Tolerance :
±5%
Temperature Coefficient :
±300ppm/°C
Power (Watts) :
1W
Operating Temperature :
-40°C~200°C
Size / Dimension :
0.138Diax0.354L 3.50mmx9.00mm
Datasheets
KNP1WSJB-52-220R
YAGEO KNP1WSJB-52-220R
220Ohm, 1W, Wirewound,