IN-P32AT5UW
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
IN-P32AT5UW
Manufacturer
Inolux
Package / Case
2-PLCC
Datasheet
Download
Description
LED WHITE CLEAR 2PLCC SMD
Manufacturer :
Inolux
Product Category :
Lens Size :
2.40mm Dia
Viewing Angle :
120°
Current - Test :
5mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.9V
Lens Style :
Round with Flat Top
Factory Lead Time :
5 Weeks
Configuration :
Standard
Series :
IN-P32AT
Packaging :
Cut Tape (CT)
Lens Color :
Clear
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
5 (48 Hours)
Size / Dimension :
3.20mm Lx2.80mm W
Height (Max) :
1.90mm