IMC0603ER22NJ01
Mfr.Part #
IMC0603ER22NJ01
Description
FIXED IND 22NH 700MA 220MOHM SMD
Datasheets
IMC0603ER22NJ01
Vishay / Dale IMC0603ER22NJ01
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD