HV1812Y681MXHATHV
Mfr.Part #
HV1812Y681MXHATHV
Description
CAP CER 680PF 3KV X7R 1812
Thickness (Max) :
0.106 2.70mm
Capacitance :
680pF
Voltage - Rated :
3000V 3kV
Tolerance :
±20%
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Datasheets
HV1812Y681MXHATHV
Vishay / Vitramon HV1812Y681MXHATHV
HV 680pF 3000V 3kV Ceramic Capacitor ±20% X7R 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm -55°C~125°C High Voltage Surface Mount, MLCC 1812 (4532 Metric)
HV1812Y681MXHATHV Overview
Consequently, the program has size/dimension 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm.This coefficient is determined by the change in electrical resistance of a substance as a function of temperature; in general, its coefficient is X7R.
HV1812Y681MXHATHV Features
a size/dimension of 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm