HTS05235402KKA20
Mfr.Part #
HTS05235402KKA20
Packaging :
Tape and Box (TB)
Radiation Hardening :
No
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Power Rating :
1W
Factory Lead Time :
111 Weeks
Tolerance :
10%
Diameter :
4.5mm
Resistance :
54kOhm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Published :
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Length :
23mm
Datasheets
HTS05235402KKA20
Vishay / Sfernice HTS05235402KKA20
Through Hole 54kOhm, Thick Film,