HTS00681006FKB15
Mfr.Part #
HTS00681006FKB15
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Resistance :
100MOhm
Mount :
Through Hole
Power Rating :
1W
Package / Case :
Conformal
Radiation Hardening :
No
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Diameter :
3.5mm
Tolerance :
1%
Length :
14mm
Datasheets
HTS00681006FKB15
Vishay / Sfernice HTS00681006FKB15
Through Hole 100MOhm, Thick Film,