HPZ050BH33292BE1
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
HPZ050BH33292BE1
Manufacturer
Vishay
Description
CAP CER 3300PF 10KV
Manufacturer :
Vishay
Product Category :
Ceramic Capacitors
Applications :
GENERAL PURPOSE
Voltage - Rated :
10000V 10kV
Factory Lead Time :
17 Weeks
Tolerance :
-20% +50%
Packaging :
Bulk
Series :
HPZ
Feature :
High Voltage
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Capacitance :
3300pF
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Datasheets
HPZ050BH33292BE1
Vishay HPZ050BH33292BE1
HPZ 3300pF 10000V 10kV Ceramic Capacitor -20% +50% High Voltage