HPS0684704KKB15
Mfr.Part #
HPS0684704KKB15
Package / Case
Molded
Resistance :
4.7MOhm
Power Rating :
3W
Diameter :
5.6mm
Length :
15mm
Tolerance :
10%
Mount :
Through Hole
Factory Lead Time :
111 Weeks
Package / Case :
Molded
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Published :
Datasheets
HPS0684704KKB15
Through Hole 4.7MOhm, Thick Film,