HPS0588204FKB15
Mfr.Part #
HPS0588204FKB15
Diameter :
2.4mm
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Resistance :
8.2mOhm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Factory Lead Time :
111 Weeks
Length :
6.5mm
Power Rating :
1W
Thick Film
Published :
Tolerance :
1%
Datasheets
HPS0588204FKB15
Through Hole 8.2MOhm, Thick Film,