HPS0585603JKB15
Mfr.Part #
HPS0585603JKB15
Through Hole Resistors
Published :
Power Rating :
1W
Resistance :
560kOhm
Length :
6.5mm
Diameter :
2.4mm
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Tolerance :
5%
Factory Lead Time :
111 Weeks
Datasheets
HPS0585603JKB15
Through Hole 560kOhm, Thick Film,