HHV2WSFT-73-680K
Mfr.Part #
HHV2WSFT-73-680K
Description
RES 680K OHM 1% 2W AXIAL
Resistance :
680kOhm
Power (Watts) :
2W
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Datasheets
HHV2WSFT-73-680K
YAGEO HHV2WSFT-73-680K
680kOhm, 2W, Metal Film,