HHV2WSFT-73-64K9
Mfr.Part #
HHV2WSFT-73-64K9
Description
RES 64.9K OHM 1% 2W AXIAL
Resistance :
64.9kOhm
Tolerance :
±1%
Power (Watts) :
2W
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Datasheets
HHV2WSFT-73-64K9
YAGEO HHV2WSFT-73-64K9
64.9kOhm, 2W, Metal Film,