HHV2WSFT-73-4M3
Mfr.Part #
HHV2WSFT-73-4M3
Description
RES 4.3M OHM 1% 2W AXIAL
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Power (Watts) :
2W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±1%
Resistance :
4.3mOhm
Datasheets
HHV2WSFT-73-4M3
YAGEO HHV2WSFT-73-4M3
4.3MOhm, 2W, Metal Film,