HHV2WSFT-73-4M22
Mfr.Part #
HHV2WSFT-73-4M22
Description
RES 4.22M OHM 1% 2W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Tolerance :
±1%
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Power (Watts) :
2W
Resistance :
4.22MOhm
Datasheets
HHV2WSFT-73-4M22
YAGEO HHV2WSFT-73-4M22
4.22MOhm, 2W, Metal Film,