HHV2WSFT-73-4M12
Mfr.Part #
HHV2WSFT-73-4M12
Description
RES 4.12M OHM 1% 2W AXIAL
Power (Watts) :
2W
Tolerance :
±1%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Resistance :
4.12MOhm
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Datasheets
HHV2WSFT-73-4M12
YAGEO HHV2WSFT-73-4M12
4.12MOhm, 2W, Metal Film,