HHV2WSFT-73-3M16
Mfr.Part #
HHV2WSFT-73-3M16
Description
RES 3.16M OHM 1% 2W AXIAL
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±1%
Resistance :
3.16MOhm
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Power (Watts) :
2W
Datasheets
HHV2WSFT-73-3M16
YAGEO HHV2WSFT-73-3M16
3.16MOhm, 2W, Metal Film,