HHV2WSFT-73-2M61
Mfr.Part #
HHV2WSFT-73-2M61
Description
RES 2.61M OHM 1% 2W AXIAL
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Tolerance :
±1%
Resistance :
2.61mOhm
Power (Watts) :
2W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Datasheets
HHV2WSFT-73-2M61
YAGEO HHV2WSFT-73-2M61
2.61MOhm, 2W, Metal Film,