HHV2WSFT-73-2M55
Mfr.Part #
HHV2WSFT-73-2M55
Description
RES 2.55M OHM 1% 2W AXIAL
Tolerance :
±1%
Resistance :
2.55MOhm
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Power (Watts) :
2W
Datasheets
HHV2WSFT-73-2M55
YAGEO HHV2WSFT-73-2M55
2.55MOhm, 2W, Metal Film,