HHV2WSFT-73-2M26
Mfr.Part #
HHV2WSFT-73-2M26
Description
RES 2.26M OHM 1% 2W AXIAL
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power (Watts) :
2W
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Resistance :
2.26MOhm
Tolerance :
±1%
Datasheets
HHV2WSFT-73-2M26
YAGEO HHV2WSFT-73-2M26
2.26MOhm, 2W, Metal Film,