HHV2WSFT-73-2M21
Mfr.Part #
HHV2WSFT-73-2M21
Description
RES 2.21M OHM 1% 2W AXIAL
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Power (Watts) :
2W
Resistance :
2.21MOhm
Tolerance :
±1%
Datasheets
HHV2WSFT-73-2M21
YAGEO HHV2WSFT-73-2M21
2.21MOhm, 2W, Metal Film,