HHV2WSFT-73-2M05
Mfr.Part #
HHV2WSFT-73-2M05
Description
RES 2.05M OHM 1% 2W AXIAL
Resistance :
2.05MOhm
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Tolerance :
±1%
Power (Watts) :
2W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Datasheets
HHV2WSFT-73-2M05
YAGEO HHV2WSFT-73-2M05
2.05MOhm, 2W, Metal Film,